Automaty do gry w kasynach online

Informacje dla początkujących

Przed rejestracją w kasynie online, należałoby się zapoznać z ofertami innych kasyn online. Ważne jest również sprawdzenie ich wiarygodności na stronach z rankingami czy na forach. Opinia innych użytkowników zdaje się być najbardziej wiarygodna. Warto przeczytać regulamin danego kasyna, i upewnić się czy na pewno nam odpowiada. Przed pobraniem jakiegokolwiek bonusy czy premii powitalnej, zaleca się zapoznać z warunkami na zasadzie których te gratisy zostają nam przydzielone. Koniecznie również nie zapomnijmy sprawdzić minimalnych wpłacanych depozytów.

Automaty

automaty do gryJednoręki Bandyta na http://jednorekibandyta777.net o niskich wygranych są ostatnio bardzo modnym tematem. Wynikło to wszystko także za sprawą gwałtownego rozwoju branży na rynku Polskim. W tej chwili takie automaty możemy spotkać nawet w osiedlowym spożywczym. Są niby wszędzie, ale tak naprawdę, wbrew temu, co nam media sugerują, wcale nie jesteśmy w europejskiej czołówce pod względem ich liczby przypadającej na jednego mieszkańca. Ich lawinowy wysyp na rynek, tylko stworzył takie wrażenie. Gdyby to się działo stopniowo, to byśmy tego nawet nie zauważyli. Argumentem za zniesieniem zezwoleń na urządzanie tego typu gier jest to, że często z tych urządzeń korzysta młodzież. Oczywiście, grać mogą tylko osoby pełnoletnie i firmy wstawiające automaty do lokali o tym informują, jednak sami właściciele tego nie respektują. Cóż nieletnim alkohol też jest sprzedawany i dlatego mielibyśmy zabronić handlu tym towarem? Gdzie wtedy prezydent by barek zaopatrzył. To nie automaty stanowią problem, tylko ludzka mentalność. Wszystko jest dla ludzi, trzeba tylko umieć z tego korzystać.
Dzisiaj większość automatów do gry może pochwalić się efektami i grafiką 3D oraz interaktywnymi rundami. Jednak tradycyjne gry hazardowe, takie jak ruletka czy poker, nie straciły na innowacyjności. 

Historia Automatów Slotowych

 Slot machine to automat do gry, który daje szansę na wygranie sumy pieniędzy wielokrotnie przewyższającej postawioną stawkę. Celem gry jest zebranie zwycięskiej kombinacji symboli poprzez kręcenie bębnami. Im lepsza kombinacja, tym większa wygrana. Automaty do gry są również znane jako jednoręcy bandyci, ponieważ pierwotnie miały dużą mechaniczną dźwignię z boku maszyny (w przeciwieństwie do nowoczesnego przycisku z przodu) oraz z powodu ich zdolności do opróżniania kieszeni i portfeli. Automaty do gier są najpopularniejszym sposobem gry w kasynach i stanowią około 70 procent średniego dochodu kasyn w USA.

Historia pierwszych automatów slotowych sięga roku 1895. Wtedy to Charles Fey zbudował pierwszy automat slotowy, który miał trzy obracające się bębny z symbolami pokerowymi. Wśród symboli były również kiery, podkowy, dzwonki oraz piki. Ponieważ automat miał tylko 3 bębny, można było zastosować w nim mechanizm automatycznych wypłat dla wygrywających kombinacji. Tabela wypłat była umieszczona w górnej części automatu i zawierała informacje wygrywających układach. Najwyższą wygraną było 50 centów, które wypłacano za układ trzech dzwonków w linii wygranej.
automaty do gier

Obecnie automaty do gry można podzielić na dwie duże grupy:

  • Automaty mechaniczne - z dźwignią do uruchamiania gry, zwykle mają trzy bębny i od jednej do pięciu linii wypłat. Dostępne są również maszyny z rozruchem przyciskowym, obecnie mało popularne.
  • Automaty wideo są bardziej nowoczesnym typem maszyny, gdzie ekran jest używany do reprezentowania bębnów. Automaty wideo mogą mieć do pięciu bębnów i do 243 linii do gry. Dzięki zastosowaniu technologii komputerowej, automaty te dają graczowi szeroką gamę dodatkowych funkcji, które zwiększają zainteresowanie grą.

maszyna do gier mechaniczne zabawy
automaty do gier wideo

Dzikie  Symbole:        


Poszczególne gry mogą mieć różne dzikie symbole.. W miejsce tych symboli można podstawiać dowolne symbole dostępne dla automatu. Dzikie symbole nie mogą zastępować innych premii i symboli scatter.
Aktywowanie    Jackpotu:                               


Jackpot jest wyzwalany przez określoną kombinację symboli w dowolnej linii wygranych. Opis jest dostępny w tabeli wypłat.
Symbole 
Scatter:                                                


Symbole Scatter uaktywniają wysokie wypłaty premiowe lub dodatkowe darmowe gry. Darmowe gry oznaczają możliwość gry na automacie bez wpłacania zakładów. Premie te są uaktywnianie najczęściej po wylosowaniu trzech symboli Scatter.
Automaty do gry mają różną liczbę bębnów i linii. Wszystkie przyciski na automacie mają stałą wartość, choć zdarzają się wyjątki. Z reguły w języku angielskim na każdym przycisku jest napisane, jaka akcja zostanie wykonana po jego naciśnięciu:
  1. Spin - przycisk uruchamiający grę.
  2. Zakład - ustawienie zakładu gracza, który ma zamiar zagrać.
  3. N linii - gra na N liniach.
  4. Linia 1, Linia 2, Linia 3, - daje graczowi możliwość samodzielnego wyboru linii gry.Popularne posty